LAJME

Çika e Lutfi Hazirit nuk e ndal luksin, veç një bluzë e saj kushton 277 euro

Vajzat e Lutfti Hazirit, Kënga dhe Lotina jetojnë një jetë luksoze, atë e reklamojnë edhe në rrjete sociale.

Duke u  nisur nga pushimet dhe veshjet e tyre, shkruan GazetaBlic.

Ditë më parë  në media qarkulluan lajme se Kënga është në pushime. Ajo publikoi imazhe nga Giza e Egjiptit. Krahas pushimeve mori vëmendje veshja e shtrenjtë.

Vajza e Lutfi Hazirit, mban veshur një bluzë të zezë të markës Balmain. Bluza që ajo ka veshur kushton 277 euro e 98 cent.

/GazetaBlic/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close