LAJME

Stadiumi në Gjilan pas reshjeve të shiut, shndërrohet në “vend peshkimi”

Me datë 4 mars është zhvilluar ndeshja ndërmjet KF Gjilanit dhe KF Feronikelit.

Këtë ndeshje shumë të rëndësishme e ka fituar klubi nga Gjilani.

Por, siç shihet edhe në foto, reshjet e shiut e kanë transformuar bankinën nga një vend qëndrimi pothuajse në një vend peshkimi, transmeton Gjilani SOT.

Trejneri dhe futbollistët e Feronikelit gjatë kësaj ndeshje kanë pasur vështirësi për të lëvizur, për shkak të reshjeve të shiut. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close