LAJME

Haradinaj lajmërohet nga Gjilani: Qëndrojmë edhe kur krejt të tjerët dorëzohen!

Kryetari në detyrë i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se Aleanca ka hyrë në një dinamikë të re të punës.

Ai sot ka qëndruar në Degën e AAK-së në Gjilan, ku ka takuar kryetarin Rexhep Kadriu, dhe Këshillin Drejtues të degës.

Ka një vullnet të madh te e gjithë anëtarësia e Aleancës që pas ciklit të brendshëm zgjedhor, të dalim edhe më të fortë se tani! Qëndrojmë edhe kur krejt të tjerët dorëzohen”, ka shkruar ai në Facebook.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close