LAJME

Bajram Hasani blen vezë: “Mos po e gjuj Luten”

Ish-ministri i qeverisë PAN, Bajram Hasani ka ironizuar me sulmin e sotshëm të bërë ndaj Avdullah Hotin.

Ai ka publikuar një fotografi të vezëve dhe ka shkruar se i ka porositur se mos po e gjuan kryetarin e Gjilanit, Lutfi Hazirin, transmeton Indeksonline. 

“I porosita qito vo. Le te gjenden qaty. Mos po e gjuj Luten”, ka shkruar Hasani. 

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti u sulmua nga disa qytetarë me vezë. 

Policia është në kërkim të sulmuesve./Indeksonline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close