LAJME

Ridvan Tahiri kritikon policinë e Gjilanit: Çfarë hamam institucioni jeni

Njohësi i sigurisë Ridvan Tahiri ka reaguar ashpër në profilin e tij në fejsbuk në lidhje me ngjarjen e fundit makabre në qytetin e Gjilanit.

Ai ka thënë se duhet të shkarkohet Drejtori Regjional dhe duhet të jap llogari edhe Ministri.

Po ju sjellim reagimin e plotë pa redaktime gjuhësore;

Krim makabar ne Gjilan.

Maskra qe ndodhi ne gjilan,duhet urgjent te shkarkohet drejtori regjional i policis ose,Ministri duhet te jep dorheqje pa mendu dy her.
Qfar hamam instuticioni bre jeni ju qe lejoni me punu ne sigurim te qytetarve polic me probleme mendore,a duhet me ndodh masaker qdo muaj per me marr seriozisht punen e nje polici,se a ja vlen a jo me i sherby qytetarve.
Paramendoni qe kjo e ndjera ka mundur me hy edhe ne ndonje qender tregtare me shpreh mllefin e vet duke vrar njerz te pafajshem sikur qe e zhduki nje familjen e vet.
Kujt me i than ngushllime tash ????

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close