LAJME

Pesë të vrarë në Gjilan, vrau babën, nënën, dy vëllezërit dhe veten?

Një pjestare e Policisë së Kosovës, dyshohet se ka vrarë katër familjarë të saj, gjatë mëngjesit të sotëm.

Burime të Gazeta Blic, kanë bërë të ditur se ajo ka vrarë babain, nënën dhe dy vëllezërit, teksa në fund ka vrarë edhe vetën.

Gazeta Blic, ka kontaktuar me zyrtarë të Policisë së Kosovës.

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, e ka konfirmuar ngjarjen, por nuk ka dashur të jap detaje.

Ai ka treguar se gjendet në vendngjarje dhe ky rast ka të bëjë me vrasje të rëndë.

Gazeta Blic do ju mbajë të informuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close