LAJME

Në Gjilan ndodh një tragjedi e madhe, dyshohet për vrasje të shumfishtë

Një vrasje po dyshohet se ka ndodhur para pak minutash në Gjilan, raporton Gazeta Express

Sipas informacioneve të para, rasti ka ndodhur në rrugën “Xhevat Ajvazi” në Gilan.

Policia e Gjilanit e ka konfirmuar për Express se ka pasur të shtëna me armë zjarri dhe dyshohet për të vrarë. 

Express do të ju mbajë të informuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close