LAJME

Kjo është policja që dyshohet që vra familjarët e saj dhe veten

Policja që sipas Prokurorisë Themelore në Gjilan, dyshohet se vrau katër anëtarë të familjes përfshirë prindërit dhe dy vëllezër, siç merr vesh Insajderi ishte Valdete Bllaca.

Sipas burimeve nga policia në Gjilan, Bllaca ajo ka qenë policë në trafik.

Insajderi merr vesh nga burime brenda policisë se policja ka vuajtur nga problem psiqike. Sipas këtyre burimeve ajo ishte degraduar nga pozita që të cilën e mbante për shkak të paqëndrueshmërisë psikike./Insajderi.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close