LAJME

Aksidentohet vetura e FSK-së, bie në një gropë te Liqeni i Badovcit

Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën në mëngjes në magjistralen Prishtinë-Gjilan, saktësisht të Liqeni i Badovcit, shkruan IndeksOnline.

Në aksident ka qenë e përfshirë edhe një veturë e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Në një video që ka siguruar IndeksOnline shihet se në vendin e ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës dhe ekipet e FSK-së.

Ende nuk raportohet për të lënduar.

IndeksOnline do t’ju mbajë të informuar për këtë rast./IndeksOnline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close