LAJME

Valentina e LDK-së gëzohet: Veç PAN-in që e çuam n’shpi, boll!

Valentina Bunjaku-Rexhepi, përmes një postimi në facebook ka uruar të gjithë qytetarët për arritjen e koalicionit mes LVV dhe LDK-së, më tutje Bunjaku-Rexhepi ka thënë se ky koalicion është më i miri në historinë e Kosovës.

Postimi i plotë:

Urime të gjithëve, koalicioni më i mirë në historinë e Kosovës!
U realizua fund e krye vullneti i qytetarëve! Koalicioni si referendum popullor!
Qoftë bashkëpunim fund e krye me besim, sinqeritet dhe profesionalizëm!
Veç PAN-in që e çuam n’shpi, boll! Urime!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close