LAJME

Imet Rrahmani “thumbon” Vetëvendosjen: Dikush ka talent veç për Opozitë

Ish Ministri i Shëndetësisë z. Imet Rrahmani ka reaguar në profilin e tij në fejsbuk pas akuzave ndërmjet dy subjekteve fituese të zgjedhjeve të 6 tetorit.

Ai ka shkruajtur se “kjo puna e talentit me t’leme po get!
Dikush ka talent edhe për art, dikush edhe për sport, dikush edhe për muzikë, dikush veç për opozitë!”.

Imet Rrahmani është zyrtar i LDK-së i cili njihet për deklaratat e tij të drejtpërdrejta dhe komentimin e ngjarjeve politike.

Mos të harrojmë, LDK i ka dërguar një ofertë publike Lëvizjes Vetëvendosje për bashkëqeverisje, por që subjekti i Albin Kurtit e ka refuzuar këtë ofertë, duke theksuar se nuk do ta shkarkojnë Glauk Konjufcën nga posti i Kryetarit të Kuvendit. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close