LAJME

Imet Rrahmani “thumbon” VV-në: Mu pas dorëzu në rrethana të vështira nuk i kish ba gjithë këto vjet

Ish Ministri i Shëndetësisë z. Imet Rrahmani ka reaguar në profilin e tij në fejsbuk, në lidhje me zhvillimet e fundit politike.

Zyrtari i LDK-së Imet Rrahmani ka thënë se sikur të ishin dorëzuar në rrethana të vështira, nuk do t’i mbushnin gjithë këto vite, duke aluduar në Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Ja reagimi i tij i plotë: Mu pas dorëzu në rrethana të vështira nuk i kish ba gjithë këto vjet

Mos të harrojmë që sot LDK ka bërë publike ofertën e saj dhe nga shumë analistë është parë si ofertë e arsyeshme dhe e pranueshme, por ende nuk dihet se a do ta pranojë Vetëvendosja e Albin Kurtit. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close