LAJME

Valon Syla: Nashta është mirë pleqtë e LDK-së mi çu në Motel në Gjilan

Drejtori i Gazetës Metro Valon Syla, ka shkruar një status të shkurtër në profilin e tij në fejsbuk në lidhje me LDK-në.

Ai ka ironizuar me LDK-në dhe ka bërë një lidhshmëri me Motelet dhe situatën e krijuar në Gjilan pas vdekjes së një 72 vjeçari para pak ditësh.

Ai shkruan se “Nashta është mirë mi çu këta pleqtë e LDK’së në Motel në Gjilan. ✌😜

albanologji #shpirti #xhehenet

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close