SPORT

Ramiz Lladrovci takohet me Florim Zukën e Gjilanit në Katar

Kryetari i Komunës së Drenasit z. Ramiz Lladrovci ka takuar Presidentin e Klubit Futbollistik të Gjilanit z. Florim Zuka.

Ata po qëndrojnë në Katar, ku po qëndron edhe kombëtarja e Kosovës para ndeshjes me Suedinë.

Ramiz Lladrovci dhe Florim Zuka e çojnë nga një gotë por ende nuk dihen arsyet e takimit, është takim i rastit apo ka ndonjë planifikim për të ardhmen. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close