LAJME

Në Gjilan, serbi dhunon të dashurën, por arrestohet

Një femër e nacionalitet serb në Gjilan ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga i dashuri po serb.

Arsyet deri te dhuna ka ardhur pas një mosmarrëveshje që ka pasur çifti.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48-orë.

Rasti është duke u hetuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close