LAJME

Aksident në fshatin Bresalc të Gjilanit (FOTO)

Një aksident ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Gjilan, saktësisht në fshatin Bresalc.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit Ismet Hashani.

” Mund ta konfirmojmë se një aksident ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Gjilan. Në aksident kanë qenë të përfshira tre vetura. Përveç dëmeve materiale nuk kemi informata për të lënduar apo edhe pasoja të tjera. Hetuesit janë në vendin e ngjarjes dhe po i mbledhin informatat.”- tha Hashani.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close