LAJME

Sami Kurteshi: Paska dërguar Presidenti letër? Ani de, nuk u bë nami

Ish deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe ish kandidati për Kryetar të Komunës së Gjilanit z. Sami Kurteshi ka reaguar në profilin e tij në fejsbuk për ftesat e fundit të Presidentit Hashim Thaci drejtuar liderit të Vetëvendosjës z. Albin Kurti.

Ai ka shkruajtur në profilin e tij në fejsbuk se “Paska dërguar Presidenti letër. Ani de, mos u ngutni bre BURRA, nuk u bë nami, se e ka “qitë një guri në bunar”. Durim!

Sami Kurteshi njihet për gjuhën e tij të rënë në opinionin publik. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close