LAJME

I vrari në Gjilan në momentin tragjik ishte me djalin e tij – Polici ishte nën ndikimin e alkoolit

Gjatë ditës së djeshme, një përleshje fizike, përfundoi me të shtëna armësh, me ç’rast mbeti i vrarë një person në Gjilan.

Sipas Policisë së Kosovës, viktima Lulzim Spahiu, nga Kamenica, u vra nga një zyrtar policor, me inicialet V.H.

Burime brenda IndeksOnline, mësojnë se viktima Lulzim Spahiu, ishte gjetur i vrarë brenda kamionit, të cilin ai po e voziste, derisa  ai ishte i shoqëruar nga djali i tij.

Poashtu IndeksOnline mëson se i dyshuari për vrasje, zyrtari policor, kishte qenë nën ndikimin e alkoolit.

Derisa nga Policia e Kosovës, kanë njoftuar se zyrtari policor, me inicialet V.H, i cili dyshohet se ka qenë mbrojtje e afërt e kryeministrit, është suspenduar nga detyra dhe është dërguar në mbajtje për 48 orë. /IndeksOnline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close