LAJME

Zhduket mërgimtari në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar se të martën rreth orës 10:00 një mërgimtar është zhdukur, në Gjilan.

Rasti për policin e ka bërë të ditur vëllai  i tij i cili ka thënë se vëllai i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Sipas ankuesit viktima kishte ardhur në pushim nga Gjermania. Rasti vazhdon të hetohet./Insajderi.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close