LAJME

Asamblisti i LDK-së Gentrit Murseli: PA LIDHJE S’VJEN DITA!

Këshilltari Komunal i LDK-së në Gjilan z. Gentrit Murseli ka shkruar në profilin e tij në fejsbuk një fjali të shkurtër.

Ai ka thënë se “PA LIDHJE S’VJEN DITA!”.

Me këtë reagim ai e ka përshkruar mos arritjen e marrëveshjes ndërmjet LDK-së dhe Vetëvendosjes.

Seanca konstituive do të mbahet nesër, por që dy partitë fituese ende nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët për të qeverisur. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close