LAJME

Aksident në magjistralen Prishtinë – Gjilan, përfshihet një autobus dhe një kombi

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugën Prishtinë- Gjilan.

Në foton të cilat ka siguruar ‘ Radio Star’, në këtë aksident janë përfshirë një autobusë dhe një kombi.

Dëmet janë të konsiderueshme, derisa nuk ka persona të lënduar.

‘ Radio Star ‘, sjell foto nga vendi i ngjarjes:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close