LAJME

Arrestohet e dyshuara, i ka shtyrë zyrtarët policor me dorë dhe të njëjtën kohë i dyshuari ka arritur të arratisej

Gjilan – Është arrestuar e dyshuara femër shqiptare, pasi që e njëjta i kishte penguar zyrtarët policor në arrestimin e të dyshuarit mashkull shqiptar. E njëjta i ka shtyrë zyrtarët policor me dorë dhe të njëjtën kohë i dyshuari ka arritur të arratisej. 

Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close