LAJME

“Hetimet për rastin e lopëve”: Luta, Kryeprokurori e Kryehetuesi s’ja prishin njëri tjetrit thotë Mustafa

Ish Kryetari i Komunës së Gjilanit, njëherësh Kryetar i Degës së PDK-së në Gjilan, ka reaguar pas artikullit të KTV-së, në lidhje me hetimin e prokurorisë për blerjen e 35 krerëve lopë.

Ai e ka shpërndar artikullin e KTV-së dhe shkurtimisht ka shkruajtur për këtë temë;

Qemajl Mustafa shprehet se Luta, Kryeprokurori dhe Kryehetuesi janë jarana dhe nuk ja prishin njëri tjetrit.

Ja reagimi i plotë;

Kush po e hetoka rastin e lopëve “të shenjta”?
A mu bë sikur thanë Prokuroria themelore në Gjilan?
Paska me u shkundë mali e me e “pjellë” një mi!
Luta, Kryeprokuori e kryehetuesi janë edhe fortë jarana edhe një familje janë. S’ja prishin njani tjetrit, Zot runa!.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close