LAJME

Avdyl Aliu i LDK-së: Jemi në rrezik prej të padijshmëve, përgëzon Drejtorin e Bujqësisë

Shefi i Asamblistëve të LDK-së ka komenuar temën aktuale të blerjes së 35 krerëve lopë.

Avdyl Aliu pas reagimeve të shumta të opozitës, qytetarëve dhe mediave ka shkruar në murin e tij në fejsbuk në lidhje me këtë çështje – por pa e përmendur specifikisht, por që edhe e ka përgëzuar Drejtorin e Bujqësisë z. Ramiz Ramadani.

Ja shkrimi i tij i plotë:

“Jemi në rrezik prej të padishmëve, ti ja dhezë dritën me i ba dritë e ai te të tjerët të alarmon ty në stilin: mulne se filani kalli diçka, thirrni zjarrëfiksat… edhe bon alarm!
Në këtë rast i padishmi të bjen në situatë që ti nuk mundesh me tregu që je i mirë dhe ke ba një punë të mirë, po duhesh me u mundu para të tjerëve me tregu qe nuk ke ba keq (që e ke kallë dritën) dhe që nuk je i keq!
Drejtor Ramiz Ramadani, vazhdo me punë të mira”. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close