LAJME

LAJMI FUNDIT: Zjarr në qendër të qytetit të Gjilanit

Në disa fotografi të dërguara në redaksinë tonë nga shumë qytetarë, shihet tymi në qendër të qytetit.

Mësohet se është djegur një veturë dhe në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe zjarrëfikësit.

S’ka të lënduar dhe zjarrëfikësit e kanë fikur zjarrin dhe gjithçka është nën kontrollë.

Për detaje të tjera do ju mbajmë të informuar…

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close