LAJME

Nevzad Isufi i VV – Avdyl Aliut: Të dashurit tanë janë varrosur në mbeturina e ju po flisni për moral politik

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, njëkohësisht Këshilltari Komunal z. Nevzad Isufi ka folur shkurtimisht për temën aktuale e cila është duke u diskutuar në Kuvendin Komunal, për lokacionin e varrezave.

Ai ka shprehur pakënaqësitë e tij dhe në një moment ju ka drejtuar Shefit të Këshilltarëve Komunal të LDK-së z. Avdyl Aliu duke i thënë se “të dashurit tanë janë varrosur në mbeturina e ju po flisni për moral politik”

Gjatë fjalimit z. Isufi gjithashtu ka treguar një foto të varrezave duke e argumentuar atë që është duke e thënë. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close