LAJME

Në lagjen Arbëria, me veturë godet biçiklistin

Policia e Kosovës njofton se në Gjilan, saktësisht në lagjen “Arbëria” , dje rreth orës 17:40 një i dyshuar përderisa ishte duke drejtuar veturën Golf me targa lokale, nga pakujdesia ka goditur biçiklistin.

Sipas Policisë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti pas pranimit te tretmanit mjekësor është liruar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close