LAJME

Vidhen mbi 2 mijë euro në një market në Gjilan

Prokuroria e Gjilanit njofton se mbrëmë në lagjen ‘’Kamnik’’, në Gjilan, rreth orës 22:00 dyshohet se tre persona të maskuar, kanë hyrë tek marketi ‘’KAM’’ dhe nën kërcënimin e armëve kishin grabitur paratë nga arka e marketit.

Vlera e tyre është rreth 2 mijë e 900 euro.

Rasti është duke u hetuar, ndërsa nuk raportohet për ndonjë të dyshuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close