LAJME

Gjilanasi hedh mbeturinat me thasë në qendër të qytetit

Një sinjalizues ka filmuar momentin kur një qytetar hedh mbeturinat në qendër të qytetit, pranë ‘Xhamisë së Vogël’ në Gjilan.

Burri i moshuar hedh sasi të madhe mbeturinash në rrugë dhe largohet nga vendi i ngjarjes.

Raste të tilla kur qytetarët ndotin ambientin nuk janë të pakta edhe në qytete të tjera të Kosovës.

Për më shumë shihni videon. 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close