LAJME

Nesër bëhet varrimi i Isa dhe Shemsi Abazi nga Gjilani, të cilët humbën jetën në Shqipëri

Isa dhe Shemsi Abazi të cilët ndërruan jetë pas një tërmeti në Shqipëri, do të varrosen nesër në orën 12:30 në varrezat e fshatit Livoçë i Epërm. Nga fatkeqësia natyrore nga termeti në Shqipëri, humbën jetën mbi 30 qytetarë dhe mbetën të plagosur shumë të tjerë, shkruan “Radio Star.”

Lajmin për varrimin e dy vëllëzërve e kanë bërë të ditur familjarë të tyre në rrjete sociale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close