LAJME

Fatmir Limaj: Kam informata që Thaçi është takuar me Kurtin

Kryetari i Partisë NISMA Social Demokrate z. Fatmir Limaj ka thënë se kam informacione që Hashim Thaçi është duke takuar me Kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje z. Albin Kurti.

Gjithashtu ai ka thënë se ka afërsi me kryetarin e LDK-së z. Isa Mustafa si dhe kanë pasur premtime ndaj njëri tjetrit edhe para zgjedhjeve se do të hyjnë në Qeveri së bashku pas zgjedhjeve, në rast se LDK i fiton zgjedhjet. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close