AKTUALITETLAJME

Zhegra e Agim Ramadanit e Idriz Seferit mbulohet me flamujt Kuq e Zi

Festat e 28 Nëntorit nënkuptojnë sakrificën, lirinë e guximin e shqiptarëve ndër shekuj.

Fshati më i madh i Komunës së Gjilanit – Zhegra, është mbuluar me flamujt Kuq e Zi.

Flamujt e kanë ngjyrosur Zhegrën heroike dhe kështu i gjithë fshati ka marrë një pamje fantastike. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close