AKTUALITETSPORT

Presidenti Gjilanit Zuka dje ironizoi, por sot Ballkani ia merr 3 pikë Gjilanit

Në derbin e javës është zhvilluar ndeshja ndërmjet KF Ballkanit dhe KF Gjilanit, ndeshje kjo e cila ishte shumë e rëndësishme për vendin e parë.

Ne kundër Ballkanit do të luajmë vetëm për tri pikë. Do të jetë dhuratë për “Skifterat”. E meritojnë ata djelmosha të mrekullueshëm dhe energjik“, kishte thënë numri një i Gjilanit z. Florim Zuka.

Por sot ndeshja i takoi Ballkanit. 3 pikëshi në fakt shkoi për ekipin e Suharekës dhe me këtë rast Ballkani rikthehet në pozitën e parë pas fitores 2:1 kundrejt Gjilanit /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close