AKTUALITETSPORT

Nderim Isufi dedikim Gjilanit: N’këtë dynja ku gjithçka ndërrohet, veç dashnia n’ty po m’shtohet

Nderim Isufi, tifoz i hershëm i KF Gjilanit, pas humbjes ndaj Ballkanit ka reaguar në profilin e tij në fejsbuk.

Ai ka shkruar se “N’këtë dynja ku gjithçka ndrrohet, Veç dashnia n’ty po m’shtohet.🔴⚪️“.

Nderim Isufi vazhdimisht ka rrugëtuar me Gjilanin dhe është një nga tifozët më besnik dhe më të flakt të Skifterave.

KF Gjilani është në rrugë të drejt për të kthyer medaljen e artë përsëri në Gjilan. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close