AKTUALITETLAJME

Imet Rrahmani: Dikur disa persona ishin në UDB, sot rrahin gjoks si patriota

Kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Imet Rrahmani, ka thënë se dikur disa njerëz kanë mund të takohen vetëm në zyret e UDB-së ndërsa sot, rrahin gjoks se janë patriot.

Rrahmani këtë deklarim e ka bërë përmes rrjetit social Facebook.

“E sa njerëz njoh që dikur ke mund me i taku veq në zyret e UDB-së dhe me UDB-ash, e sot fal fiskullturave demokratike rrahin gjoks se si janë të dijshëm, të mirë si kolegë e familjarë, qe besa edhe patriot, “menve zarar” , thotë populli”, ka shkruar ai.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close