AKTUALITETLAJME

Gazetari Arben Ahmeti: Analistët e Shqipërisë e paluan Albin Kurtin

Edi na pate palu analistave kosovar. Analistat atje e palun kete tonin. Nuk osht e drejte na gjithe te palum. Duam komb te vecante kosovar. A.A. – ideator i paluar.

Ky është mbishkrimi dhe komenti ironizues i gazetarit të RTV Dukagjinit z. Arben Ahmeti.

Ky koment vie pas debatit në Top Channel ku z. Albin Kurti është ndeshur mjaft ashpër disa herë me analistët e Shqipërisë e në veçanti me Henri Çilin. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close