AKTUALITETLAJME

Qentë endacak kujdestarojnë natën e ditën në qendër të Gjilanit, dhe para policisë

Gjilan – Qytetarët gjilanas sidomos ata që frekuentojnë orët e vona ose në mëngjes kanë frikë nga qentë endacak të cilët i has kudo në qendër të Gjilanit.

Burim Kastrati është njëri nga qytetarët e kujdesshëm i cili ka sjellur fotot e qenve endacak teksa kujdestarojnë para stacionit të policisë. “Ky është një shqetësim jo vetëm i imi, por edhe i të tjerëve sepse në mëngjes dhe në mbrëmje ata i sheh rregullisht këtu tek policia” tha Kastrati./rajonipress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close