AKTUALITETSPORT

Sa mikëpritës që jemi, shikoni sa bukur e presim Anglinë në aeroport

Kosovarët vazhdojnë të i mahnisin popujt e tjerë me mikëpritjen që u bëjnë kur vizitojnë konakun e tyre.

E kështu u dëshmua edhe sonte në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, shkruan Indeksonline.

Pas zbritjes së lojtarëve të Kombëtares së Anglisë, vajzat kosovarë kanë mikëpritur ata në mënyrën më të mirë.

Me buqetë të luleve në dorë, dhe në tepihinë e kuq e me buzëqeshje në fytyrë vajzat kosovarë i pritën djemt e kombëtarës së Anglisë sapo arritën në Kosovë./Indeksonline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close