AKTUALITETLAJME

Gjykata Supreme refuzon ankesat e Vetëvendosjes në lidhje me votat e Listës Serbe

Gjykata Supreme e Kosovës i ka refuzuar si të pabazuara ankesat në PZAP të Lëvizjes Vetëvendosje, Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Kosova Demokratik Turk Partisi (KDTP), raporton Koha.net.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close