AKTUALITETLAJME

Vetura godet biçiklistin në Gjilan

Një veturë ka goditur një biçiklistë në qytetin e Gjilanit, para pak çasteve në rrugën Gjilan – Bujanoc, afër qendrës tregtare Agmia.

Dyshohet se drejtuesi i automjetit duke mos e përshtat shpejtësinë dhe si pasojë e ka goditur drejtuesin e biçikletës.

Siç shihet në foto shumë qytetarë janë ofruar për ti dhënë ndihmën e parë, ende nuk dihet për lëndimet që ka marr biçiklisti, Radio Stat do të ju informoj rreth këtij aksident.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close