AKTUALITETLAJME

Grabitje e armatosur, i dyshuari me maska dhe nën kërcënimin e armës merr para në një barnatore në Gjilan

Gjilan – Në rrugën “7 Shtatori”, në Gjilan është raportuar për një grabitje të armatosur në një barnatore në lokacionin e lartcekur. Grabitja është kryer nga një person i dyshuar (i panjohur) mashkull shqiptar, i maskuar dhe nën kërcënim të armës-pistoletë, nga punëtorët e barnatores ka marr një shumë parash dhe ishte larguar në drejtim të panjohur. 

Nuk raportohet për të lënduar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close