AKTUALITETLAJME

Gjilani të dielen rikthehet të luaj në shtëpi, kërkon fitoren

Skuadra e Gjilanit, luan si vendas ndaj Drenicës, skuadra gjilanase kthehet të luaj në shtëpi pas suspendimit nga Federat e Futbollit të Kosovës, e cila dy ndeshje i zhvilloj jashtë Gjilanit.

Skuadra e Mezanit, kthehet në shtëpi pas fitorës si mysafir ndaj Vushtrrisë me rezultat 3 me 1.

Skuadra e Gjilanit këtë fundjavë zhvillon ndeshjen e javës së 15-të kundër Drenicës.

Ndeshja mes Gjilanit dhe Drenicës, zhvillohet në stadiumin në Gjilan, me fillim në ora 13:00.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close