AKTUALITETLAJME

Gjilanasit i hedhin dy granata dore në shtëpi, i dëmtojnë veturën

Disa persona të panjohur kanë hedhur dy granata dore në oborrin e shtëpisë së një personi.

Sipas tij, më këtë rast i  është dëmtuar vetura dhe fasada e shtëpisë.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë hedhur mjete shpërthyese (dyshohet dy granata dore) në oborrin e shtëpisë së tij, me ç’rast i është dëmtuar vetura dhe fasada e shtëpisë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse policore. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në njoftim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close