AKTUALITETSPORT

“Intelektualët” përplasen me sigurimin në kryeqytet

Flamurtari – Drita do të jetë ndeshja e fundit e javës së 13-të në Superligë, me gjilanasit që janë duke luftuar për kreun e tabelës, e në anën tjetër kryeqytetasit për ikje nga rënia në një ligë më poshtë.

Tashmë është bërë e zakonshme që ku të luaj Drita me vete ti ketë edhe tifo-grupin e tyre Intelektualët.

E kur jemi tek ky tifo-grup, mes tyre dhe sigurimit të ndeshjes ka ndodhur një incident.

Intelektualët kanë tentuar të futen në stadium pa e paguar biletën dhe kjo ka sjell përleshje me sigurimin, ku pas intervenimit të tyre gjithçka është kthyer në normalitet dhe secili një nga një ka filluar ta paguaj biletën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close