AKTUALITETSPORT

Festë e dyfishtë për Skifterat, fitorja e Gjilanit dhe humbja e Dritës

Drita është mposhtur 1-0 në “Xhemail Ibishi” nga Flamurtari.

Stullqaku shënoi golin për fitoren e prishtinasve, shkruan Gazeta Olle.

Kurse, Gjilani deklasoi Ferizajn me rezultatin 4:0 në “Riza Lushta”.

Me fitore, Gjilani afrohet tashmë vetëm dy pikë larg kreut të tabelës të cilët e mban Ballkani.

Kurse, Drita me këtë humbje mbetët në pozitën e tretë por tashmë me pesë pikë larg kreut të tabelës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close