AKTUALITETMAGAZINA

Vjen muzika më e re nga Blleki, Mc Kresha dhe Luar

Blleki, MC Kresha dhe Luar sot kanë lansuar këngën e tyre më të re “Thug Life” 

E derisa vera ka përfunduar dhe shumica e këngëtarëve tashmë kanë përfunduar edhe mbrëmjet e tyre, tashmë kanë filluar lansimet e këngëve të reja të tyre.

Një ndër to është edhe kënga më e re, “Thug Life” që vjen nga labeli PINT e që në të këndojnë Blleki, MC Kresha dhe Luar. 

Kënga është lansuar sonte në orë 19:00 dhe deri me tani komentet për të janë pozitive.

Blleki i Gjilanit është një nga repartistët më të talentuar në Kosovë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close