AKTUALITETLAJME

Luta, më i dashuruar se kurrë, u bën konkurrencë edhe të rinjve

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri dhe bashkëshortja e tij, Mika Bajrami, janë një ndër çiftet më simpatike, shkruan Indeksonline.

Ata janë mjaft aktivë në rrjetet sociale dhe nuk mungojnë asnjëherë edhe fotografitë e përbashkëta.

Këtë herë, vajza e tyre i ka publikuar një foto teksa shihen të dytë dhe duken mjaft të lumtur.

Luta shihet së është person romantik, dhe këtë gjë nuk përton ta dëshmojë./Indeksonline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close