AKTUALITETSPORT

Drita “paketon” Ferizajn, rikthehet në rrugën drejt titullit të kampionit

Në anën tjetër, skuadra tjetër nga Anamorava, Drita ka luajtur në udhëtim kundër Ferizajt, ku fitoi me rezultat 0:2.

Kjo fitore ishte shumë e rëndësishme, pas humbjes ndaj Prishtinës.

Bujar Shabani dhe Betim Haxhimusa ishin golëshënuesit e Dritës ndaj ekipit të Ferizajit.

Sot gjithashtu është zhvilluar ndeshja e radhës ndërmjet Gjilanit dhe Trepçës 89.

Ndeshja është zhvilluar në Drenas. Ekipi i Trepçës 89 arriti të fitojë këtë ndeshje me rezultat 0:2. Dy golat janë shënuar në pjesën e dytë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close