AKTUALITETLAJME

Bekë Berisha i AAK-së: Populli jonë më shumë beson në përralla se në punë

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës nga radhët e AAK-së gjatë intervistës në dpt te Fidani u shpreh se populli jonë më shumë beson në përralla se sa në punë konkrete.

Ne e kemi dërguar PDK-në në opozitë se sa për Vetëvendosjen edhe 100 vjet PDK do të ishte në pozitë dhe do t’i bëj mirë opozita, u shpreh deputeti Bekë Berisha.

Para pak ditësh ai gjithashtu u shpreh se Albin Kurti tani do të përballet me politikën e vërtetë.

E Berisha në emisionin Pressing të Televizionit 7 ka thënë se edhe partia e tij do të kujdesët që t’ia bëjë opozitarizmin e fortë Kurtit dhe Vetëvendosjes. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close