AKTUALITETLAJME

Arbër Rexhepi del me librin e tij të parë në gjuhën angleze “Super Shqipez”

Arbër Rexhepi i cili jeton dhe vepron në Kanada nga data 25 – 27 tetor pritet ta lansojë librin e tij “Super Shqipez”.

Arbër Rexhepi pritet ta bëjë publike këtë të enjte librin e tij të titulluar :”Super Shqipez”, në Halifax të Kanadasë.

Arbër Rexhepi ndryshe është artist dizajner, komik dhe tani së fundit ka botuar librin e parë ne gjuhën angleze që del nga shtypi nesër. Arbri ka mbaruar studimet e artit në Davinqi Institute në animation dhe grafik dizajni./rajonipress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close